20% הנחה לרוכשים באתר קוד קופון - g20

unnamed-file.png

קנבס פנורמי

unnamed-file.png

מציג 1–16 מתוך 51 תוצאות

You have made it till the end!

No post here!

קנבס פנורמי ואיכויותיו

חברתנו מעמידה לרשותכם ארכיון ובו מגוון עשיר של מאות תמונות מרהיבות ביופיין, המתאימות לסגנונות שונים של בתים ומשרדים. מתוך ההיצע הנרחב כל לקוח מוזמן לבחור את התמונות המתאימות לטעמו ולהעדפותיו האסתטיות. אחת האפשרויות היא לבחור קנבס פנורמי אשר בו אורך התמונה עולה על רוחבה, או במילים אחרות – תמונה מאורכת.

כמה מילים על תמונות פנורמיות

בעיקרון, כאשר מדברים על תמונה פנורמית מתכוונים לתמונה מאוזנה וארוכה, הדומה במידה מסוימת למה שרואים בעיניים אנושיות במקום להתמקד על אובייקט או אזור ספציפי. אכן, מכיוון שזווית הראייה של בני האדם הינה רחבה הרי שתמונות פנורמית דומות לה, כאשר היחסים יכולים להיות למשל אחד לשלוש באורך מול רוחב, אם כי ישנם כמובן יחסים רבים נוספים. את התמונות הפנורמית הנמצאות בארכיון, או שצילמתם בעצמכם, ניתן להשיג במספר אופנים.

למשל, אפשר לצלם את אותו המקום בזמנים שונים ומכיוונים שונים, אפשר להשתמש במצלמות עם מערכות המכסות את כל שדה הצילום המבוקש, למשל עם עדשה בעלת זווית רחבה, וישנן שיטות נוספות. אכן, במצלמות הדיגיטליות ואפילו בסמארטפונים ניתן כיום ליצור תמונות פנורמיות יחסית בקלות, אך כמובן שככל שמדובר בתמונה שמבצע צלם מקצועי כך היא איכותית ונכונה יותר. יחד עם זאת, כאשר מדברים על קנבס פנורמי לא מתכוונים בהכרח לתמונות מצולמות.

כאשר תיכנסו לארכיון שלנו תראו שישנה קשת רחבה של אפשרויות ודימויים, למשל תמונת אישה בתנועה, אלמנטים בחלל, גברת בכתום, גליל לבן ועוד מגוון ציורים מרשימים המבוצעים ביד אומן ובמחשב.

האפקט של קנבס פנורמי

השימוש בבד הקנבס בפני עצמו כבר נותן לתמונה נופך אומנותי מרשים, ואילו התמונה הפנורמית מדגישה ומבליטה את האיכות הזו. מדובר בתמונה בעלת חזות דומיננטית במרחב הנמצאת במקום מרכזי על הקיר, שעקב המראה הייחודי והצורה המעניינת שלה פשוט לא ניתן להתעלם ממנה.

הצבעוניות של התמונה, הדמיון לזווית הראייה של בני האדם העומד בניגוד לתמונות הרבועות הרגילות, והרזולוציה המרשימה של הפרטים – כל אלו מצטרפים לכדי יצירה מרהיבה שמשדרגת כל סלון או משרד שבו היא ניצבת.

ייעוץ בוואטסאפ
התחברות למשתמש קיים
קוד קופון

רישום משתמש חדש

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו להינות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

ניתן ראות בעמוד תנאי שימוש את המדיניות בה אנחנו פועלים.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.
דילוג לתוכן