20% הנחה לרוכשים באתר קוד קופון - g20

unnamed-file.png

שלטים לבית כנסת

unnamed-file.png

מציג 1–16 מתוך 25 תוצאות

You have made it till the end!

No post here!

דרך חדשנית לעיצוב בית הכנסת

בית כנסת הוא אחד המקומות החשובים למתפללים בו, ולכן אנו מוכנים להעניק לו הערכה ראויה. ולעצב את החלל בצורה יחודית ונעימה להעניק אוירה טובה של קדושה. אחת הדרכים החדשניות והמוצלחות כיום לעיצוב ע”י שלטים מזכוכית לבית כנסת. אם אתם מחפשים דרך להראות את הערכתכם למקום המקסים הזה ולטפל בו. תוכלו לרכוש שלט לבית הכנסת שלכם עם תפילה. ברכה או מבחר ציטוטים מהתנ”ך והכל בעיצוב אישי לפי הגוונים והצבעים שתבחרו למקום שלכם.

סוגי שלטים לבית הכנסת

שלטים ותמונות לבית הכנסת מודפס על גבי זכוכית בעובי 6ממ זכוכית מחוסמת ובטיחותית. ניתן להכין מגוון רחב של מידות וסוגי שלטים בהתאמה אישית. לדוגמא ברכת המוציא, שמע ישראל ושלטי חס ורחמים, מזמור לדוד, בריך שמה, ברכות הכהנים, מודים דרבנן, קדיש על ישראל, למנצח, ועוד. הרבה ברכות עם תוספת עילוי נשמת הנפטרים והיקרים שלכם אם יש לכם רעיון לפסוק שיודפס על השלט. אתם כמובן יכולים לפנות אלינו ואנו נדאג לתת מענה אנושי וליווי אישי עד לקבלת העיצוב המושלם של בית הכנסת.

הדפסה על זכוכית לא רק לבית הכנסת

כמובן שאתם יכולים לתלות את שלטי הברכות והתפילות שלנו במקום אחר. אתם יכולים לתלות שלט זכוכית לברכת העסק או ברכת הבית, ברכת אשר יצר וברכת מזמור לתודה. אצלנו ניתן לרכוש גם תמונות מעוצבות על זכוכית מתנה לאישה היקרה ברכת אשת חייל כמובן שהאפשרויות הן כמעט אינסופיות. אפשר להניח את הברכה היכן שתרצו ולהוסיף תחושת קדושה ואוירה טובה ועיצובית לחלל. צריך להחליט איזו ברכה להדפיס וכמובן איפה למקם אותה. בנוסף ניתן לרכוש אצלנו תמונות של רבנים וצדיקים, תמונות רבנים מעוצבות לפי דרישת הלקוח או לבחור מהדוגמאות הקיימות בקטלוג שלנו.

ייעוץ בוואטסאפ
התחברות למשתמש קיים
קוד קופון

רישום משתמש חדש

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו להינות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

ניתן ראות בעמוד תנאי שימוש את המדיניות בה אנחנו פועלים.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.
דילוג לתוכן